מעסיקים - הירשמו לתכנית להשבת אקדמאים לישראל

 
 
 

התכנית להשבת אקדמאים שומרת על קשר ישיר עם למעלה מ-4,000 אקדמאים ישראלים המתגוררים בחו"ל, אשר מעוניינים לשמור על קשר עם הארץ, ומתכננים לשוב ולהשתלב בעתיד בשוק העבודה הישראלי.
אנו עושים את מרב המאמצים על מנת לסייע לאותם אקדמאים חוזרים למצוא את המעסיקים המתאימים, כאן בארץ.
 
  • אנו נאתר עבורכם את המועמדים המתאימים ביותר, על פי ההגדרות והצרכים שלכם, ונפיץ עבורכם משרות פנויות בארגונכם בשלל האמצעים והכלים העומדים לרשותנו - דיוור, רשתות החברתיות, אתר התכנית, מפגשים בארץ ובחו"ל ועוד, כל זאת – ללא עלות.
  • מאגר האקדמאים שלנו מונה יותר מ-4,000 אקדמאים, על פי מקצועות, תארים ומיומנויות. זהו המאגר הגדול והמקיף ביותר, ואנו תמיד פועלים להגדלתו ועדכונו באופן שוטף. 
  • הירשמו לתכנית כמעסיקים פוטנציאלים ותוכלו לצרף לארגון או לעסק שלכם את המוחות המובילים של ישראל, לאחר שכבר צברו ניסיון יקר ערך בשוק הבינלאומי. לחצו:
 

 

אז איך תוכלו להשתמש במאגר הנתונים האדיר ולהגיע לטאלנט המתאים?

  • העלאת פרטי משרה לאתר המשרות – תוכלו להעלות פרטי משרה לאתר המשרות שלנו, המערכת מבצעת חיפוש אוטומטי על פי מילות מפתח שאתם תגדירו. על מנת לשלוח לכם קורות חיים רק של אנשים מתאימים, אנשי התכנית ימיינו את האקדמאים העונים לפרופיל המבוקש ויעבירו אליכם את קורות החיים (מלאים או אנונימיים, על פי בקשת האקדמאי) של מועמדים מתאימים. מצאתם טאלנטים מתאימים? יידעו אותנו ואנחנו ניצור קשר ישיר ביניכם לבין המועמד.
  • שליחת משרה חמה – תוכלו להעביר אלינו תיאור משרה חמה ומילות מפתח חשובות. אנחנו נערוך עבורכם חיפוש במאגר התכנית ובמאגרים פתוחים אחרים ונשלח לכם תקציר קורות חיים. בנוסף, נוכל לפרסם עבורכם את המשרות החמות בדיוור התקופתי של התכנית או לשלוח מיילים לכל האקדמאים המשתייכים לסקטור שלכם.
  • שימוש באתרי המשרות שלכם – באפשרותכם לתת לינק לאתר המשרות של חברתכם בכרטיס המעסיק שלכם. אנחנו מנחים את האקדמאים לחפש משרות הולמות את כישוריהם גם באתרי המשרות שלכם. לכל אקדמאי מוקצה מתאם קשר מטעם התכנית שתפקידו ללוות את האקדמאי בכל תהליכי החזרה. מתאם הקשר יקבל מהאקדמאי רשימת משרות מעניינות עבורו ואנחנו נעביר אליכם את קורות החיים לעיון.
הכל ללא עלות.
אנחנו פה על מנת לעזור לכם ולאקדמאים לשוב ולעבוד יחד.
 


 
על מנת לשמור על חסיון האקדמאים, מאגר האקדמאים בחו"ל חסוי ורק לאנשי התכנית ישנה גישה לפרטיו המלאים.