מעסיקים - הירשמו לתכנית להשבת אקדמאים לישראל

 
 
 

התכנית להשבת אקדמאים שומרת על קשר ישיר עם למעלה מ-3,000 אנשי מקצוע ישראלים מתחומי הטכנולוגיה והמדע המתגוררים בחו"ל, המעוניינים לשמור על קשר עם הארץ, ומתכננים לשוב ולהשתלב בעתיד בשוק העבודה הישראלי. זהו המאגר הגדול והמקיף ביותר, ואנו תמיד פועלים להגדלתו ועדכונו באופן שוטף. 
 
אנו נאתר עבורכם את המועמדים המתאימים ביותר, על פי ההגדרות והצרכים שלכם, ונפיץ עבורכם משרות פנויות בארגונכם בשלל האמצעים והכלים העומדים לרשותנו - רשתות החברתיות, אתר התכנית ועוד, כל זאת – ללא עלות.

הירשמו לתכנית כמעסיקים פוטנציאלים ותוכלו לצרף לארגון או לעסק שלכם את המוחות המובילים של ישראל, לאחר שכבר צברו ניסיון יקר ערך בשוק הבינלאומי
 

אז איך תוכלו להשתמש במאגר הנתונים האדיר ולהגיע לטאלנט המתאים?

  • העלאת פרטי משרה לאתר המשרות – תוכלו להעלות פרטי משרה לאתר המשרות שלנו, המערכת מבצעת חיפוש אוטומטי על פי מילות מפתח שאתם תגדירו. על מנת לשלוח לכם קורות חיים של אנשים מתאימים, אנשי התכנית ימיינו את האקדמאים העונים לפרופיל המבוקש ויעבירו אליכם את קורות החיים (מלאים או אנונימיים, על פי בקשת איש המיקצוע) של מועמדים מתאימים. מצאתם טאלנטים מתאימים? יידעו אותנו ואנחנו ניצור קשר ישיר ביניכם לבין המועמד.
  • שליחת משרה חמה – תוכלו להעביר אלינו תיאור משרה חמה ומילות מפתח חשובות. אנחנו נערוך עבורכם חיפוש במאגר התכנית ונשלח לכם תקציר קורות חיים. נוכל לפרסם עבורכם את המשרות החמות בדף חיפוש משרות של התוכנית ובקבוצות הרשתות החברתיות של התוכנית. בנוסף, נוכל לשלוח מיילים לאקדמאים המשתייכים לסקטור שלכם.
  • שימוש באתרי המשרות שלכם – באפשרותכם לתת לינק לאתר המשרות של חברתכם בכרטיס המעסיק שלכם. אנחנו מנחים את האנשי המיקצוע מתחומי הטכנולוגיה והמדע לחפש משרות הולמות את כישוריהם גם באתרי המשרות שלכם. לכל איש מקצוע מוצקה מתאם קשר מטעם התכנית שתפקידו ללוות את איש המיקצוע בתהליך חיפוש העבודה בישראל. מתאם הקשר יקבל מאיש המקצוע רשימת משרות מעניינות עבורו ואנחנו נעביר אליכם את קורות החיים לעיון. 
                                                                                  הכל ללא עלות.
 
אנחנו פה על מנת לעזור לכם ולאקדמאים לשוב ולעבוד יחד.
 
 
 

 
על מנת לשמור על חסיון האקדמאים, מאגר האקדמאים בחו"ל חסוי ורק לאנשי התכנית ישנה גישה לפרטיו המלאים.