תהליך החזרה

   
   
   

  לאקדמאים החוזרים לישראל דרך התכנית מוקצה מלווה אישי שתפקידו ללוות אתכם בשלבי החזרה השונים, החל מסיוע במציאת עבודה ועד לליווי ומתן מענה לשאלות המתעוררות במהלך תהליך החזרה, שלכם ושל בני משפחותיכם.

  גם אם לא תעזרו בשירותי התכנית לשם מציאת עבודה, נשמח לסייע לכם בכל הקשור בתהליך החזרה. אנו ממליצים לכם לקרוא בעיון את כל המידע המופיע בפרק הנוכחי, שייתכן וייפתור לכם את מרבית התהיות והבעיות בנוגע ללוגיסטיקה הכרוכה בהשתקעות מחדש בארץ. במידה שנותרתם ללא מענה בסוגיה מסוימת, אתם מוזמנים לכתוב לנו ל- info@israel-braingain.org.il ו/או להירשם לתכנית ולהיעזר טלפונית באחד ממתאמי הקשר.

  לצורך מתן הסיוע חברה התכנית למוסדות המטפלים השונים כגון משרד העלייה והקליטה, המוסד לביטוח לאומי, צה"ל ועוד. בכל גוף וארגון יש לנו איש קשר אישי אליו מופנות שאלותיכם על ידי מתאם הקשר שלכם והמידע מועבר אליכם ישירות דרך איש הקשר.
  כדי להקל עליכם את הדרך חזרה לישראל, ככל הניתן, ריכזנו עבורכם מידע מעודכן לגבי שלבי החזרה השונים, מה ניתן וצריך לעשות בעודכם בחו"ל, מה ניתן לעשות סמוך להמראה או מיד לאחר ההגעה ואילו תהליכים יש להשלים לאחר שהגעתם לארץ.


  בכל שאלה ועניין תמיד תוכלו לפנות למתאם הקשר שלכם ואנו, יחד עם הגורמים המטפלים השונים,
  נעשה כמיטב יכולתנו לענות ולסייע