השתתפות במימון כרטיסי טיסה לראיונות עבודה

 
 
 
התכנית מפעילה, בשיתוף עם עמותת ScienceAbroad (לשעבר BioAborad), תכנית השתתפות במימון כרטיסי טיסה לצורך הגעה לראיונות עבודה בישראל. התכנית מיועדת אך ורק לאקדמאים הרשומים לתכנית, או רשומים בעמותת ביואברוד, ומסתייעים בה לצורך מציאת עבודה. על מנת להגיש את טופס הבקשה עליך למלא את כל הפרטים ולהגיש את הבקשה למתאם הקשר האישי שלך לצורך אישור ובדיקה. באפשרותך למלא גם את הטופס שבאתר עמותת ביואברוד. הטופס יועבר אלינו לצורך בדיקת זכאות וטיפול. במידה ואינך רשום עדיין בתכנית להשבת אקדמאים, אנשי התכנית ירשמו אותך באופן יזום על פי הפרטים שתמלא בטופס של ביואברוד.
אחת לחודשיים תתכנס ועדת המלגות לבחירת המועמדים לקבלת המלגה. אם ענית לקריטריונים ונבחרת על ידי הועדה, תקבל אישור מותנה להשתתפות מהתכנית. לאחר סיום סבב הראיונות בארץ עליך להשלים את הפרטים הנדרשים, כולל חתימות וחומרים נלווים, כמפורט בטפסים המצורפים ולהגישם למתאם הקשר לאישור וטיפול בהעברה הכספית.
מומלץ לקרוא את הנוהל במלואו, לפני מילוי הטופס.
את הטופס יש למלא בהדפסה ולהעביר למתאם הקשר עותק מודפס.
את הטופס המלא, מסומן וחתום על ידך, בצרוף אימייל אישור ראיון מבעלי התפקידים שהוגשו בטופס ואצלם התראיינת, יש להעביר למתאם הקשר, כולל חומרים נלווים במייל.
  • נוהל הגשה ואישור בקשה 
  • טופס בקשה - שימו לב, בחלק מהדפדפנים תתבקשו להכניס סיסמה לפתיחת הקובץ, לחצו על OK מספר פעמים עד שהקובץ יפתח. אם אתם עדיין נתקלים בבעיות אנחנו ממליצים לנסות לפתוח את הקובץ מדפדפן אחר, או לבקש ממתאם הקשר שישלח לכם את הקובץ המקורי.
 
אנחנו מאחלים הצלחה לכולכם ומקווים לראותכם במהרה מגיעים לראיונות עבודה בארץ
 
 
 
http://scienceabroad.org.il/